1) ALICI, sözleşme konusu hizmetin verilmesinden yirmi dört (24) saat öncesine kadar cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde antalyadailtour.com’a faks, e-posta veya telefon ile bildirimde bulunulması zorunludur. Bu hakkın kullanılması halinde antalyadailtour.com hizmet bedelini on (10) gün içinde ALICI’ya iade eder.

2) ALICI, sözleşmeli hizmetin verilmesinden yirmi dört (24) saat öncesine kadar hizmetin başlangıç ​​ve bitiş yerini ve hizmet süresini değiştirme ve erteleme hakkına sahiptir. Değişiklik hakkının kullanılması için bu süre içinde antalyadailtour.com’a telefonla veya canlı destek birimlerine iletilerek bildirimde bulunulması,
Değişiklikten kaynaklanan ücret farkı, destek birimi ile görüşülerek belirlenen şekilde tahsil edilmelidir. Otuz (30) takvim günü sonrasına kadar erteleme yapılabilir.

3) antalyadailtour.com yetkilileri, yolcunun ulaşım hizmeti için önceden rezervasyon yaptırmış olduğu uçuş tarifelerindeki değişiklik veya operasyonel iptaller ve/veya diğer gecikmelerden kaynaklanan durumun takibini yapmak ve yolcunun taşıma hizmeti için gerekli tüm tedbirleri zamanında ve zamanında almakla yükümlüdür. Herhangi bir ek ücret ödemeden ulaşım hizmetinden. Bu kapsamda, herhangi bir nedenle uçuşun iptal edilmesi halinde, Yolcu transfer ücretini antalyadailtour.com’a ödemiş ise, antalyadailtour.com, havale ücretinin tamamını 7 (yedi) gün içinde Yolcu tarafından bildirilecek banka hesabına iade edecektir.

4) Hizmetin gerçekleşmesi durumunda hizmetin faturası düzenlenir. ALICI’ya sunulan seçeneklerden fatura, ALICI’nın talep ettiği şekilde teslim edilir.

5) Faturalı hizmetin ALICI’dan kaynaklı olarak iptali veya aksaması nedeniyle oluşabilecek tam veya kısmi iadelerde KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. Kesinti veya iptal antalyadailtour.com’dan kaynaklanıyorsa ödemenin tamamı ALICI’nın hesabına iade edilir.

6) Ayrıca tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen veya değişiklik veya eklemeler yapılarak kişiye özel üretilen hizmetlerde kampanya ve diğer promosyon satışlarında iptal yapılamaz ve ALICI cayma hakkını kullanamaz. Ancak otuz (30) takvim günü içinde kullanılacak değişiklik kuralları uyarınca erteleme hakkını kullanabilir.

7) İşbu sözleşmenin uygulanmasında antalyadailtour.com yerleşim yerindeki Tüketici Hakem Heyetleri ve Tüketici Mahkemeleri Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar yetkilidir.

8) Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş sayılır.